Firmowa ekspozycja blatów kuchennych

Blaty kuchenne

Specjalista d/s sprzedaży:

Arkadiusz Cisak

+48 883 366 497

sklep@europlyta.pl

Wyślij zapytanie

Oferujemy


Dekory „SWISS KRONO” : PRZEJDŹ DO GALERII >

Struktury : kliknij     Dane techniczne : kliknij 


Dekory „BIURO-STYL” : PRZEJDŹ DO GALERII > 

Dane techniczne  : kliknij
( scrollować stronę w dół )

Wykorzystywane głównie, ale nie tylko, w kuchni blaty robocze polecane przez naszych dostawców to trwałość, wytrzymałość na uszkodzenia, a przy tym estetyczny i modny wygląd. Właśnie tak powinien wyglądać blat, który stanowi niezwykle istotny element każdej zabudowy kuchennej. To on zapewnia pomieszczeniu funkcjonalność, która w tym przypadku jest jednym z ważniejszych aspektów i powinna być priorytetem dla osób, które planują zmiany w kuchni lub jej aranżację od podstaw.

Blaty kuchenne na miarę XXI wieku

Nasi dostawcy to firm, które koncentrują się na jakości swoich produktów. Szczególnie taki element wnętrza, jak blat roboczy, powinien wyróżniać się solidną konstrukcją i trwałym materiałem. W tym przypadku mamy taką gwarancję, co daje nam pewność, że kupujemy blat, który będzie nam służył przez wiele lat.

Blaty robocze są wykorzystywane nie tylko w przestrzeni kuchennej, ale również w łazienkach, biurach, sklepach, restauracjach, szpitalach czy obiektach sportowych. Tak szerokie spektrum zastosowania zmusza firmy do tworzenia coraz lepszych produktów. Proponujemy blaty o wielu rodzajach powierzchni, jak matowe, połyskowe, aluminiowe oraz w wielu innych wydaniach, które mogą sprostać wymaganiom naszych klientów. Szeroka gama dekorów sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować blat roboczy do całego wystroju wnętrza pod kątem wizualnym i tym samym stworzyć jedną spójną oraz harmonijną całość.

Nowoczesna technologia

Blaty wykonywane są w technologii postforming. Na płaskiej, odpowiednio przygotowanej powierzchni roboczej zostaje przyklejony laminat dekoracyjny. Dużą odporność i trwałość zawdzięczamy nasyceniu blatów żywicami powstałymi na bazie melaminy.

 

Godziny otwarcia

pn - pt: 8:00 - 17:00
sobota: 8:00 - 13:00

Adres

Kolejowa 16 (obok PKP)
64-300 Nowy Tomyśl

Kontakt

Wyślij zapytanie