Usługi projektoweTo, jak będzie wyglądało wnętrze naszego mieszkania, zależy od bardzo wielu ludzi. Sami również się do tego przyczyniamy, dając wykonawcom cenne wskazówki dotyczące naszych oczekiwań. Niekiedy potrzebujemy jednak inspiracji i wsparcia profesjonalisty, który utwierdzi nas w naszych przekonaniach lub podsunie ciekawy pomysł. Taką osobą jest projektant, czyli osoba, dzięki której wnętrze może wyglądać perfekcyjnie, a przy tym być funkcjonalne i praktyczne. Współpraca z biurami projektowymi to dla naszych klientów możliwość wyboru już na początku realizacji zleconego nam zamówienia. Każdy z projektantów to osoba, która wyróżnia się swoistą charyzmą oraz innym spojrzeniem na rzeczywistość i wzornictwo. To indywidualiści, którzy mają duże doświadczenie w branży i szeroko otwartą wyobraźnię. Każdy projekt w ich wykonaniu jest inny i niepowtarzalny.

Projekty tworzone na podstawie dostępnych materiałów

Współpracując z firmą EURO-PŁYTA, nie musisz szukać projektanta, dostawcy materiału i wykonawcy projektu. U nas każda z tych osób jest dla Ciebie dostępna. Wszystkie zamieszczone na stronie wizualizacje to projekty projektantów, a w każdym z nich zostały wykorzystane oferowane przez nas materiały. Oni wykorzystują to, bez czego niemożliwe jest wykonanie najmniejszej czynność budowlanej, a my ich nietuzinkowe rozwiązania, które tak bardzo cenione są przez naszych klientów. Korzyści zatem czerpie każda ze stron, a przede wszystkim klient.

Niemożliwe staje się możliwe

Mając materiały, projektanta i wykonawcę można sobie pozwolić na więcej. Staramy się, aby wszystkie życzenia klienta zostały spełnione lub w maksymalny sposób wykorzystane. Projekt powstaje na podstawie oczekiwań klienta i zostaje wzbogacony o innowacyjne rozwiązania projektanta oraz najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Mieszkanie ożywa jeszcze zanim wejdzie do niego ekipa remontowa. Nowoczesna technologia pozwala na wizualizację projektu w formie przestrzennej – dzięki temu możemy zobaczyć więcej, niż potrafią oczy wyobraźni.

Wnętrze marzeń – współpracujący z nami projektanci odkryją przed Tobą to, co wcześniej wydawało Ci się niemożliwe. To dzięki pasji człowiek osiąga maksimum swoich możliwości!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (zwany dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.), moich danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu dalszego kontaktu z Euro Płyta Sp.J. i otrzymania informacji handlowej dot. Złożonego zapytania dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.,"

Administratorem danych osobowych przekazanych w ramach transakcji zakupu towaru/usługi w Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. jest Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.) z siedzibą w Nowym Tomyślu 64-300, ul. Kolejowa 16, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000094909, REGON: 630199117, NIP: 788002236 7 reprezentowana przez: Franciszka Paszkowskiego.
Więcej informacji dot. Administratora i zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w „Regulaminie korzystania, Polityce prywatności i plików cookies na stronie www.europlyta.pl" pod linkiem: Polityka prywatności

[recaptcha id:capt class:capt]