Firmowa stolarnia : usługa cięcia i oklejania

Usługi

Cięcie i oklejanie

STOLARNIA

+48 662 191 020

stolarnia@europlyta.pl

Wyślij zapytanie

Oferujemy:

– komputerowy rozrys płyt na podstawie wymiarów podanych przez klienta
– rozkrój płyt z optymalizacją na pilarce HOLZMA
– obrzeża abs w najwyższej jakości
– oklejanie krawędzi płyt na okleiniarce BRANDT
– bezpośredni transport na wyznaczone przez klienta miejsce

W ofercie posiadamy również :
– systemy do drzwi przesuwnych, składanych i rozwieranych
– akcesoria do mebli kuchennych
– uchwyty i akcesoria do pozostałych mebli, blaty kuchenne

EURO-PŁYTA : mebel na wymiar!

Doskonała jakość materiałów oraz profesjonalne wykonanie to jedne z naszych głównych założeń, jakie towarzyszą nam od początku naszej działalności. Jedyne, co się zmienia to trendy i możliwości, których jest coraz więcej, a naszym zadaniem jest je wykorzystać w sposób maksymalny. Nie chcemy, aby coś umknęło naszej uwadze, dlatego oprócz tego, że oferujemy usługi meblowe, to również śledzimy to, co dzieje się na rynku meblowym i wnętrzarskim. Chcemy, aby klient otrzymywał od nas zawsze to, czego oczekuje, a jeśli tylko to możliwe, to nawet więcej.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, aby pokazać im, jak wiele znaczą dla nas ich potrzeby. Nasza firma posiada profesjonalne maszyny do obróbki płyt meblowych, dzięki którym możemy wykonywać cięcia prostolinijne oraz okleinowanie krawędzi . Sterowana komputerowo pilarka HOLZMA to gwarancja precyzyjnego cięcia. Okleiniarka BRANDT z wstępnym frezowaniem to nasze narzędzie pracy przy oklejaniu krawędzi. Świadomość tego, że to odpowiednie narzędzie jest w dużej mierze odpowiedzialne za efekt końcowy, pozwala nam wybierać takie maszyny, które są uważane za jedne z najlepszych na rynku.

Nie zwalniamy tempa i nieustannie rozbudowujemy nasz park maszynowy. Nasz zespół to wykwalifikowana kadra, która jest ukierunkowana na podejmowanie wyzwań oraz realizację najbardziej wymagających projektów.

Szeroka gama kolorów i wzorów, wysoka jakość materiałów w atrakcyjnych cenach.

 

Godziny otwarcia

pn - pt: 8:00 - 17:00
sobota: 8:00 - 13:00

Adres

Kolejowa 16 (obok PKP)
64-300 Nowy Tomyśl

Kontakt

Wyślij zapytanie