Firmowa ekspozycja akcesoriów / okuć meblowych

Akcesoria i okucia

Specjalista d/s sprzedaży:

Arkadiusz Cisak

+48 883 366 497

sklep@europlyta.pl

Wyślij zapytanie

Oferujemy

– Nowość : ALUPROFIL – system do drzwi
– Szuflady : BLUM, AMIX, SEVROLL, STAR
– Uchwyty marki DOMINO, AMIX, TULIP, DC, GTV
– Systemy drzwi przesuwnych Sevroll
– Wyposażenie garderoby STAR
– Carga Sige i Vibo
– Wkręty ASTRA, WURTH, SPAX
– Zawiasy zatrzaskowe z cichym domykiem
– Wyposażenie szafek kuchennych
– Podnośniki
– Prowadnice
– Pantografy STAR
– Nogi/nóżki
– Nerki STAR
– ……

NOWOŚĆ ( kliknij na ulotkę ) :


Każda aranżacja wnętrza opiera się na pewnej bazie i fundamentach, które mają być pewnego rodzaju tłem dla reszty elementów. Jest to zatem układanka składająca się z większych i mniejszych składowych, dzięki którym powstaje jedna całość. Ważna jest nawet najmniejsza cząstka, która może zdecydować o osiągnięciu pożądanego efektu końcowego. Niekiedy jeden mały szczegół jest odpowiedzialny za powodzenie lub porażkę. Dlatego nawet akcesoria meblowe wybieramy, kierując się ich jakością, materiałami, z jakich zostały wykonane, metodami, jakie wykorzystano przy ich tworzeniu oraz efektem wizualnym, jaki tworzą.Każdy mebel potrzebuje pewnych dodatków, aby mógł być w pełni funkcjonalny. Listwy, prowadnice do szuflad, systemy wyposażeniowe szaf, zaślepki, zawiasy, nóżki, kółka, organizery kuchenne – to wszystko również stanowi element wyposażenia wnętrza. Dopasowanie detali do całości jest więc niezwykle istotne, ponieważ nawet perfekcyjna podstawa może zostać zaburzona przez zaślepki w niepasującym kolorze czy organizery w znacząco odbiegającym od reszty aranżacji stylu. Szczególnie dużo uwagi powinno poświęcić się listwom, jakie wykorzystuje się przy blatach kuchennych, ladach sklepowych czy szafkach. Dzisiaj nie muszą być one w identycznym kolorze jak blat czy szafka. Nasi handlowcy pokażą Ci, jak z prostych elementów stworzyć naprawdę oryginalne i funkcjonalne wnętrze. „Diabeł tkwi w szczegółach” – mały detal, a potrafi zdziałać cuda.Wszystkie oferowane przez nas akcesoria meblowe to połączenie tradycyjnej jakości z nowoczesnym wyglądem. Wybieramy tylko takie produkty, które odpowiadają naszym wysokim wymaganiom, dlatego nasi klienci otrzymują od nas najlepsze akcesoria, jakie są dostępne na polskim rynku. Mamy świadomość, że to od nas zależy ich satysfakcja oraz komfort mieszkania.

Powyższe logo firm zostały użyte w celach informacyjnych.

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 7:00 - 16:00
Sobota: 8:00 - 13:00


Adres

Kolejowa 16 (obok PKP)
64-300 Nowy Tomyśl

Formularz

Wyślij zapytanie

Przed wysłanie wiadomości, konieczne jest wyrażenie zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (zwany dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.), moich danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu dalszego kontaktu z Euro Płyta Sp.J. i otrzymania informacji handlowej dot. Złożonego zapytania dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.,"

Administratorem danych osobowych przekazanych w ramach transakcji zakupu towaru/usługi w Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. jest Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.) z siedzibą w Nowym Tomyślu 64-300, ul. Kolejowa 16, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000094909, REGON: 630199117, NIP: 788002236 7 reprezentowana przez: Mateusza Paszkowskiego.
Więcej informacji dot. Administratora i zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w „Regulaminie korzystania, Polityce prywatności i plików cookies na stronie www.europlyta.pl" pod linkiem: Polityka prywatności