Firmowa ekspozycja blatów kuchennych

Firmowa ekspozycja blatów kuchennych

Blaty kuchenne

Specjalista d/s sprzedaży:

Arkadiusz Cisak

SWISS KRONO :

Długość : 3050 lub 4100 mm
Szerokość: 600 lub 1200 mm
Grubość: 38 mm

BIURO-STYL :

Długość: od 3050 do 4200 mm
Szerokość: od 600 do 1200 mm
Grubość: od 18 do 60 mm

Uwaga: do każdego dekoru możliwość dobrania płyty dekoracyjnej
Długość: 3050 lub 4200 mm
Szerokość: 650 lub 1300 mm

NOWOŚĆ:
BLATY KOMPAKTOWE: wejdź
BLATY FENIKS: wejdź

EGGER :

Długość : 4100 mm
Szerokość : 600 lub 920 mm
Grubość : 38 mm

Wykorzystywane głównie, ale nie tylko, w kuchni blaty robocze polecane przez naszych dostawców to trwałość, wytrzymałość na uszkodzenia, a przy tym estetyczny i modny wygląd. Właśnie tak powinien wyglądać blat, który stanowi niezwykle istotny element każdej zabudowy kuchennej. To on zapewnia pomieszczeniu funkcjonalność, która w tym przypadku jest jednym z ważniejszych aspektów i powinna być priorytetem dla osób, które planują zmiany w kuchni lub jej aranżację od podstaw.

Blaty kuchenne na miarę XXI wieku

Nasi dostawcy to firm, które koncentrują się na jakości swoich produktów. Szczególnie taki element wnętrza, jak blat roboczy, powinien wyróżniać się solidną konstrukcją i trwałym materiałem. W tym przypadku mamy taką gwarancję, co daje nam pewność, że kupujemy blat, który będzie nam służył przez wiele lat.

Blaty robocze są wykorzystywane nie tylko w przestrzeni kuchennej, ale również w łazienkach, biurach, sklepach, restauracjach, szpitalach czy obiektach sportowych. Tak szerokie spektrum zastosowania zmusza firmy do tworzenia coraz lepszych produktów. Proponujemy blaty o wielu rodzajach powierzchni, jak matowe, połyskowe, aluminiowe oraz w wielu innych wydaniach, które mogą sprostać wymaganiom naszych klientów. Szeroka gama dekorów sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować blat roboczy do całego wystroju wnętrza pod kątem wizualnym i tym samym stworzyć jedną spójną oraz harmonijną całość.

Nowoczesna technologia

Blaty wykonywane są w technologii postforming. Na płaskiej, odpowiednio przygotowanej powierzchni roboczej zostaje przyklejony laminat dekoracyjny. Dużą odporność i trwałość zawdzięczamy nasyceniu blatów żywicami powstałymi na bazie melaminy.

Blaty kuchenne

Okoliczne miejscowości, które obsługujemy :

oraz pozostałe w promieniu 200 km.