Firmowy magazyn styropianu

Docieplenia

Termoizolacja budynku musi zostać solidnie wykonana, gdyż to od niej zależy komfort cieplny osób, jakie w nim przebywają. Dzięki doskonałym parametrom wełny mineralnej i styropianu zapewnisz sobie oszczędność na kosztach ogrzewania. Odpowiednie docieplenie budynku to podstawowy element wykończenia każdego projektu.

Specjalista d/s sprzedaży:

Paweł Fabian

Wyślij zapytanie

MATERIAŁY IZOLACYJNE

         kliknij markę 

INNE

  • siatka do dociepleń
  • kołki do systemów dociepleń
  • listwy startowe
  • narożniki perforowane
  • profile elewacyjne „SIMA”, „DW DECOR”
  • inne akcesoria systemowe

Specjalista d/s sprzedaży:

Piotr Nawrocki

Wyślij zapytanie

DOCIEPLENIA Z WEŁNY MINERALNEJ

         kliknij markę

Powyższe logo firm zostały użyte w celach informacyjnych.

Przed wysłanie wiadomości, konieczne jest wyrażenie zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (zwany dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.), moich danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu dalszego kontaktu z Euro Płyta Sp.J. i otrzymania informacji handlowej dot. Złożonego zapytania dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.,"

Administratorem danych osobowych przekazanych w ramach transakcji zakupu towaru/usługi w Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. jest Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.) z siedzibą w Nowym Tomyślu 64-300, ul. Kolejowa 16, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000094909, REGON: 630199117, NIP: 788002236 7 reprezentowana przez: Mateusza Paszkowskiego.
Więcej informacji dot. Administratora i zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w „Regulaminie korzystania, Polityce prywatności i plików cookies na stronie www.europlyta.pl" pod linkiem: Polityka prywatności