Firma „Euro-Płyta” istnieje od 10 stycznia 1994 roku, jest spółką o czysto polskim kapitale. Zaczęliśmy naszą działalność od sprzedaży płyt wiórowych i laminowanych na 100 m2 wydzierżawionej powierzchni magazynowej. Obecnie oferujemy bogatą ofertę wszelkiego rodzaju  ; płyt meblowych : wiórowe, laminowane, laminaty, pilśniowe, sklejki, blaty robocze, blaty kuchenne, mdf, hdf, osb, mfp, akcesoria i okucia, a także świadczymy usługi cięcia i oklejania płyt oraz blatów. W naszym asortymencie posiadamy również materiały wykończeniowe – budowlane : podłogi, panele, drzwi, płytki, armatura, okna, dachy, pustaki, chemia, kleje, fugi, tynki, farby, docieplenia, ogrodzenia, bramy, kostka brukowa na ok. 5000 m2 powierzchni magazynowej zlokalizowanej tuż przy autostradzie w Nowym Tomyślu. Przez wszystkie lata naszej działalności nadrzędnym celem jest profesjonalna, miła, fachowa, obsługa klienta oraz maksymalna oferta towarowa. Dzięki wspaniałym ludziom pracującym w firmie „Euro-Płyta” udało nam się osiągnąć powyższe cele.

Dział budowlany

Przejdź do galerii

Dział meblowy

Przejdź do galerii
PROGRAM „Z EURO-PŁYTĄ ZBUDUJESZ SWÓJ DOM” OFERUJE:
  • – możliwość wyboru kilku technologii budowy i wykończenia domu zgodnie z najnowszymi trendami obowiązującymi w budownictwie
  • – specjalne, bardzo atrakcyjne ceny materiałów budowlanych
  • – rekomendację sprawdzonych wykonawców różnych specjalności
  • – dostawę materiałów na budowę
  • – bezpłatne porady specjalistów różnych branż
  • – bezpłatne kalkulacje cenowe
  • – przydzielenie „specjalisty”, pracownika „Euro-Płyty”, służącego stałą pomocą doradczą i organizacyjną przez cały cykl budowy.
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy

Potwierdzaja to liczne certyfikaty i wyróżnienia

Przed wysłanie wiadomości, konieczne jest wyrażenie zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (zwany dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.), moich danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu dalszego kontaktu z Euro Płyta Sp.J. i otrzymania informacji handlowej dot. Złożonego zapytania dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.,"

Administratorem danych osobowych przekazanych w ramach transakcji zakupu towaru/usługi w Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. jest Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.) z siedzibą w Nowym Tomyślu 64-300, ul. Kolejowa 16, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000094909, REGON: 630199117, NIP: 788002236 7 reprezentowana przez: Mateusza Paszkowskiego.
Więcej informacji dot. Administratora i zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w „Regulaminie korzystania, Polityce prywatności i plików cookies na stronie www.europlyta.pl" pod linkiem: Polityka prywatności