Firmowa ekspozycja kostki brukowej

Firmowa ekspozycja kostki brukowej

Kostka brukowa

Kostka brukowa to idealne pokrycie powierzchni zewnętrznych, sprawdza się doskonale przy tworzeniu ścieżek, podjazdów i traktów spacerowych. Wykorzystywana jest zarówno na posesjach prywatnych, jak też w przestrzeni miejskiej. Dostępna w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych. W ofercie obok kostki brukowej znalazł się bruk klinkierowy i systemy uniwersalnych obrzeży.

Specjalista d/s sprzedaży:

Piotr Nawrocki

Wyślij zapytanie

KOSTKA BRUKOWA

      kliknij markę

BRUK KLINKIEROWY

      kliknij markę

UNIWERSALNE OBRZEŻA

      kliknij markę

Powyższe logo firm zostały użyte w celach informacyjnych.

Przed wysłanie wiadomości, konieczne jest wyrażenie zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (zwany dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.), moich danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu dalszego kontaktu z Euro Płyta Sp.J. i otrzymania informacji handlowej dot. Złożonego zapytania dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.,"

Administratorem danych osobowych przekazanych w ramach transakcji zakupu towaru/usługi w Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. jest Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.) z siedzibą w Nowym Tomyślu 64-300, ul. Kolejowa 16, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000094909, REGON: 630199117, NIP: 788002236 7 reprezentowana przez: Mateusza Paszkowskiego.
Więcej informacji dot. Administratora i zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w „Regulaminie korzystania, Polityce prywatności i plików cookies na stronie www.europlyta.pl" pod linkiem: Polityka prywatności