Firmowa ekspozycja płyt laminowanych i blatów kuchennych

Płyty laminowane

DETAL

Dział sprzedaży

Wyślij zapytanie

HURT

Dział sprzedaży

Wyślij zapytanie

Oferujemy

Na stanach magazynowych posiadamy grubości 12, 16, 18 mm
Grubości pod zamówienie :  10 , 12 , 16 , 19 , 22 , 25 , 28 mm – w ilościach paletowych
Formaty : 2800 x 2070 mm
Dekory : ponad 150

Płyty laminowane SWISS KRONO są z nami od samych początków naszej działalność. Płyty te wykorzystywane są w przemyśle budowlanym i meblowym. Wykonywane są na bazie trójwarstwowej płyty wiórowej, która pokryta jest jedno- lub dwustronnie papierami nasyconymi żywicami termoutwardzalnymi.

Oferujemy płyty laminowane w bardzo wielu wzorach, dzięki czemu każdy może wybrać dla siebie produkt, który maksymalnie sprosta jego oczekiwaniom. Szeroka gama dekorów jest nieustannie wzbogacana o nowo pojawiające się trendy. Oprócz tego jesteśmy pewni produktów, które oferujemy i możemy zagwarantować ich długoletnią trwałość, solidną konstrukcję oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

 

Przed wysłanie wiadomości, konieczne jest wyrażenie zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (zwany dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.), moich danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu dalszego kontaktu z Euro Płyta Sp.J. i otrzymania informacji handlowej dot. Złożonego zapytania dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.,"

Administratorem danych osobowych przekazanych w ramach transakcji zakupu towaru/usługi w Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. jest Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.) z siedzibą w Nowym Tomyślu 64-300, ul. Kolejowa 16, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000094909, REGON: 630199117, NIP: 788002236 7 reprezentowana przez: Mateusza Paszkowskiego.
Więcej informacji dot. Administratora i zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w „Regulaminie korzystania, Polityce prywatności i plików cookies na stronie www.europlyta.pl" pod linkiem: Polityka prywatności