Płyty mdf i hdf

MDF / HDF

DETAL

Dział sprzedaży

Wyślij zapytanie

HURT

Dział sprzedaży

Wyślij zapytanie

Oferujemy

PŁYTY HDF:

Grubości : 3,0 mm
Formaty : 2800 x 2070 mm
Wykończenie : płyty surowe i drewnopodobne

PŁYTY MDF:

MDF surowy:

Grubości : 6 , 8 , 10 , 12 , 16 , 18 , 22 , 25 , 30 mm

Formaty : 2800 x 2070 mm

MDF laminowany biały:

Grubości : 18 i 19 mm

Formaty : 2800 x 2070 mm

Płyty HDF są płytami drewnopochodnymi , czyli stanowią produkt wykonany z rozwłóknionej tkanki drzewnej. Grubość płyt zaczyna się od 1,5 mm i charakteryzują się szerokim spektrum zastosowania w meblarstwie i budownictwie. Gęstość płyty waha się w granicach od 500 kg/m3 do 1000 kg/m3, co jest zależne od gęstości wykorzystanych przy produkcji włókien.

Dlaczego płyty MDF?

– Płyty nie mają tendencji do podziału, co oznacza, że są izotropowe.
– Dostępne w wielu grubościach i formatach.
– Charakteryzują się łatwością wykończenia.
– Łatwe w kształtowaniu i nadawaniu odpowiedniego wyglądu.
– Płyty MDF występują w dwóch odmianach: MDF i HDF.

W naszej ofercie dostępne są:

MDF (Medium Density Fibreboard): płyta z włókien drzewnych o średniej gęstości wykorzystywana szczególnie przy elementach wykończeniowych, takich jak kasetony, panele i listwy. Stosuje się ją również przy produkcji artykułów stolarki budowlanej. Uszlachetniana jest cienkimi filmami melaminowymi, lakierowaniem oraz oklejaniem sztuczną i naturalną okleiną.

HDF (Hight Density Fibreboard): jak sama nazwa wskazuje, płyta ta charakteryzuje się wysoką gęstością i bardzo dużą twardością. Szczególną rolę odgrywa w produkcji paneli podłogowych. Jest to również materiał nośny przeznaczony do powlekania laminatami HPL i CPL, papierami żywicznymi i okleinami naturalnymi.

 

Przed wysłanie wiadomości, konieczne jest wyrażenie zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (zwany dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.), moich danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu dalszego kontaktu z Euro Płyta Sp.J. i otrzymania informacji handlowej dot. Złożonego zapytania dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.,"

Administratorem danych osobowych przekazanych w ramach transakcji zakupu towaru/usługi w Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. jest Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.) z siedzibą w Nowym Tomyślu 64-300, ul. Kolejowa 16, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000094909, REGON: 630199117, NIP: 788002236 7 reprezentowana przez: Mateusza Paszkowskiego.
Więcej informacji dot. Administratora i zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w „Regulaminie korzystania, Polityce prywatności i plików cookies na stronie www.europlyta.pl" pod linkiem: Polityka prywatności