Firmowy magazyn płyt pilśniowych

Płyty pilśniowe

DETAL

Dział sprzedaży

Wyślij zapytanie

HURT

Dział sprzedaży

Wyślij zapytanie

Oferujemy

PŁYTY PILŚNIOWE SUROWE :
Grubość : 3,2 mm
Format : 1700 x 2745 mm

PŁYTY PILŚNIOWE LAKIEROWANE W KOLORZE BIAŁYM :
Grubość : 3,2 mm
Format : 1700 x 2745 mm

Jest to jeden z naszych sztandarowych produktów, który towarzyszy nam od samych początków działalności firmy. Od niego zaczynaliśmy i to on przyczynił się do naszego sukcesu. Oferowane przez nas płyty pilśniowe to jednak te, które cieszą się bardzo dużym uznaniem w branży budowlanej i meblowej. Fakt, że przez te długie lata udało nam się utrzymać wysoki poziom naszej oferty, a nawet podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej, jest dla nas ogromny źródłem satysfakcji. Właśnie takie osiągnięcia są naszym motorem napędowym do dalszej pracy.

Cechy, które wyróżniają płytę pilśniową:

– Przy jej produkcji nie stosuje się agresywnych środków chemicznych, co oznacza, że charakteryzuje się ona dużą czystością ekologiczną.
– Jest łatwa w montażu.
– W odpowiednich warunkach jest idealnie sztywna i stabilna.
– Jest twarda i odporna na uszkodzenia.
– Wyróżnia się gładką i równą powierzchnią.
– Możliwość przygotowania powierzchni różnych rodzajów, dzięki odpowiednim właściwościom pozwalającym na wykonywanie powierzchni walcowych.
– Duże wymiary powierzchniowe.

W naszej ofercie dostępne są płyty pilśniowe surowe oraz lakierowane w kolorze białym.

 

Przed wysłanie wiadomości, konieczne jest wyrażenie zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (zwany dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.), moich danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu dalszego kontaktu z Euro Płyta Sp.J. i otrzymania informacji handlowej dot. Złożonego zapytania dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.,"

Administratorem danych osobowych przekazanych w ramach transakcji zakupu towaru/usługi w Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. jest Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.) z siedzibą w Nowym Tomyślu 64-300, ul. Kolejowa 16, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000094909, REGON: 630199117, NIP: 788002236 7 reprezentowana przez: Mateusza Paszkowskiego.
Więcej informacji dot. Administratora i zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w „Regulaminie korzystania, Polityce prywatności i plików cookies na stronie www.europlyta.pl" pod linkiem: Polityka prywatności