Usługi budowlane

EURO-PŁYTA oferuje dostęp do bazy wykonawców świadczących usługi budowlane, które są wykonywane przez najlepszych specjalistów i wykształconych budowlańców. Dzięki takim ludziom możemy nie tylko dostarczać materiały budowlane, ale również doradzać i proponować najlepsze rozwiązania.

Dobra organizacja, solidna sieć porozumienia pomiędzy poszczególnymi jednostkami, które są zaangażowane w prace budowlane oraz chęć stworzenia czegoś naprawdę dobrego to trzy czynniki, które wpływają na to, że możemy być dumni z każdego zrealizowanego przez nas projektu. Dostarczamy materiały, takie jak materiały ścienne, stropy, pokrycia dachowe, docieplenia, tynki, płytki ceramiczne, armaturę, drzwi, panele podłogowe i wiele innych, które pochodzą od najlepszych producentów, ponieważ od zawsze stawiamy na jakość produktu. Nasi specjaliści dokonują dokładnych pomiarów, które są konieczne do sporządzenia satysfakcjonującej wyceny. W naszej bazie wykonawców znaleźć można jedynie takie firmy, które są cenione za to, co robią i w jaki sposób podchodzą do wykonywania swoich obowiązków. Przez cały okres remontu i budowy jesteśmy w stałym kontakcie z Państwa wykonawcami, co pomaga nam usprawnić prace i lepiej zrozumieć nawzajem swoje założenia.

Nie tylko dostarczamy materiały budowlane, montujemy i realizujemy projekty – nasi projektanci stworzą dla Państwa wnętrza rozwiązania indywidualnie dopasowane do potrzeb danego mieszkania. To oni najlepiej wiedzą, co obecnie dyktują największe trendy i w jaki sposób wykorzystać to na mniejszych i większych metrażach.

KOMPLEKSOWE USŁUGI BUDOWLANE – REALIZACJA OD POCZĄTKU DO KOŃCA.

Przed wysłanie wiadomości, konieczne jest wyrażenie zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (zwany dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.), moich danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu dalszego kontaktu z Euro Płyta Sp.J. i otrzymania informacji handlowej dot. Złożonego zapytania dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.,"

Administratorem danych osobowych przekazanych w ramach transakcji zakupu towaru/usługi w Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. jest Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.) z siedzibą w Nowym Tomyślu 64-300, ul. Kolejowa 16, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000094909, REGON: 630199117, NIP: 788002236 7 reprezentowana przez: Mateusza Paszkowskiego.
Więcej informacji dot. Administratora i zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w „Regulaminie korzystania, Polityce prywatności i plików cookies na stronie www.europlyta.pl" pod linkiem: Polityka prywatności