Usługi projektoweTo, jak będzie wyglądało wnętrze naszego mieszkania, zależy od bardzo wielu ludzi. Sami również się do tego przyczyniamy, dając wykonawcom cenne wskazówki dotyczące naszych oczekiwań. Niekiedy potrzebujemy jednak inspiracji i wsparcia profesjonalisty, który utwierdzi nas w naszych przekonaniach lub podsunie ciekawy pomysł. Taką osobą jest projektant, czyli osoba, dzięki której wnętrze może wyglądać perfekcyjnie, a przy tym być funkcjonalne i praktyczne. Współpraca z biurami projektowymi to dla naszych klientów możliwość wyboru już na początku realizacji zleconego nam zamówienia. Każdy z projektantów to osoba, która wyróżnia się swoistą charyzmą oraz innym spojrzeniem na rzeczywistość i wzornictwo. To indywidualiści, którzy mają duże doświadczenie w branży i szeroko otwartą wyobraźnię. Każdy projekt w ich wykonaniu jest inny i niepowtarzalny.

Projekty tworzone na podstawie dostępnych materiałów

Współpracując z firmą EURO-PŁYTA, nie musisz szukać projektanta, dostawcy materiału i wykonawcy projektu. U nas każda z tych osób jest dla Ciebie dostępna. Wszystkie zamieszczone na stronie wizualizacje to projekty projektantów, a w każdym z nich zostały wykorzystane oferowane przez nas materiały. Oni wykorzystują to, bez czego niemożliwe jest wykonanie najmniejszej czynność budowlanej, a my ich nietuzinkowe rozwiązania, które tak bardzo cenione są przez naszych klientów. Korzyści zatem czerpie każda ze stron, a przede wszystkim klient.

Niemożliwe staje się możliwe

Mając materiały, projektanta i wykonawcę można sobie pozwolić na więcej. Staramy się, aby wszystkie życzenia klienta zostały spełnione lub w maksymalny sposób wykorzystane. Projekt powstaje na podstawie oczekiwań klienta i zostaje wzbogacony o innowacyjne rozwiązania projektanta oraz najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Mieszkanie ożywa jeszcze zanim wejdzie do niego ekipa remontowa. Nowoczesna technologia pozwala na wizualizację projektu w formie przestrzennej – dzięki temu możemy zobaczyć więcej, niż potrafią oczy wyobraźni.

Wnętrze marzeń – współpracujący z nami projektanci odkryją przed Tobą to, co wcześniej wydawało Ci się niemożliwe. To dzięki pasji człowiek osiąga maksimum swoich możliwości!

Przed wysłanie wiadomości, konieczne jest wyrażenie zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (zwany dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.), moich danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu dalszego kontaktu z Euro Płyta Sp.J. i otrzymania informacji handlowej dot. Złożonego zapytania dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.,"

Administratorem danych osobowych przekazanych w ramach transakcji zakupu towaru/usługi w Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. jest Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.) z siedzibą w Nowym Tomyślu 64-300, ul. Kolejowa 16, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000094909, REGON: 630199117, NIP: 788002236 7 reprezentowana przez: Mateusza Paszkowskiego.
Więcej informacji dot. Administratora i zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w „Regulaminie korzystania, Polityce prywatności i plików cookies na stronie www.europlyta.pl" pod linkiem: Polityka prywatności