Materiały budowlane Nowy Tomyśl

Na rynku materiałów budowlanych panuje duża różnorodność. Z jednej strony to szeroki wybór produktów, z drugiej zaś nieco przytłaczająca oferta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu inwestorów nie wie, na co się zdecydować. Dlatego zdecydowaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie umieszczenie w jednym miejscu wyłącznie wartościowych rozwiązań, które co do jakości nie będą budzić żadnych zastrzeżeń. Mamy wszystko, co niezbędne, by zrealizować prace w systemie gospodarczym oraz działając na szerszą skalę.

Przyjrzyj się naszej ofercie i przekonaj się, że współpraca z nami po prostu się opłaca. Odwiedź hurtownię EURO-PŁYTA i kup najlepsze materiały budowlane w Nowym Tomyślu!

EURO-PŁYTA Nowy Tomyśl – oferta

Oferujemy artykuły budowlane i elementy wyposażenia łazienki.

 • Płytki i armatura – mamy tu kompleksowe rozwiązania, pozwalające zrealizować dowolną wizję łazienki.
 • Chemia budowlana – kleje, tynki, zaprawy, czyli wszystko to, co jest potrzebne na budowie.
 • Tynki i farby – wiele wariantów kolorystycznych, różne właściwości chemiczne. Prezentowana chemia to produkty do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.
 • Podłogi – panele laminowane i drewniane prezentujące różne klasy ścieralności. Nadają się do mieszkań i budynków użytku publicznego.
 • Ściany – z nami postawisz energooszczędną ścianę. Znajdziesz tu pustaki, cegły oraz niezbędną chemię, a także wełnę mineralną.
 • Okna – oferujemy wersje drewniane, aluminiowe lub bardzo popularne okna z PCV. Nie zapomnij o roletach!
 • Drzwi – są trwałe, estetycznie wykonane, zapewniają wysoki komfort cieplny i odporność na uszkodzenia.
 • Dachy – powinny być szczelne i trwałe. Nasze blachodachówki, płytki, papy i systemy rynnowe to gwarantują.
 • Docieplenia – doskonałe parametry termoizolacyjne styropianu i wełny mineralnej, zapewnią dużo ciepła w każdym wnętrzu. To niezbędny element wykończenia każdej inwestycji.
 • Ogrodzenia i bramy – z łatwością odnajdziesz tu zarówno nowoczesne, jak i klasyczne konstrukcje. Ogrodzenia dla domów jednorodzinnych i firm.
 • Kostka brukowa – z jej pomocą stworzysz estetyczną ścieżkę, wytrzymały podjazd i praktyczny trakt spacerowy. Nadaje się na prywatne posesje i do przestrzeni miejskiej.
 • Fundamenty – są podstawą każdego budynku. W tym przypadku nie można iść na skróty. Wybieraj spośród wielu atrakcyjnych produktów.

Materiały budowlane

EURO-PŁYTA Nowy Tomyśl – ceny

Jako uznany dostawca materiałów remontowo-budowlanych w okolicy, stale dbamy o to, by nasze ceny były na odpowiednim poziomie. Analizujemy rynkowe trendy i śledzimy ruchy konkurencji, dzięki czemu każdego dnia możemy zaproponować Ci niezwykle atrakcyjne warunki cenowe.

Artykuły budowlane Nowy Tomyśl – dlaczego my?

Zanim produkt trafi do stałej oferty, przechodzi staranną selekcję. Jeśli uznamy, że jest godny polecenia, a jakość nie jest wynikiem kompromisu, umieszczamy go w naszym asortymencie. EURO-PŁYTA to sprawdzone i tanie materiały budowlane. Jesteśmy zaufanym partnerem.

Przed wysłanie wiadomości, konieczne jest wyrażenie zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (zwany dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.), moich danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu dalszego kontaktu z Euro Płyta Sp.J. i otrzymania informacji handlowej dot. Złożonego zapytania dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.,"

Administratorem danych osobowych przekazanych w ramach transakcji zakupu towaru/usługi w Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. jest Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.) z siedzibą w Nowym Tomyślu 64-300, ul. Kolejowa 16, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000094909, REGON: 630199117, NIP: 788002236 7 reprezentowana przez: Mateusza Paszkowskiego.
Więcej informacji dot. Administratora i zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w „Regulaminie korzystania, Polityce prywatności i plików cookies na stronie www.europlyta.pl" pod linkiem: Polityka prywatności