Płyty meblowe i blaty oraz drzwi, płytki, podłogi Nowy Tomyśl

Nasza firma oferuje solidne materiały budowlane. Z Nowego Tomyśla, czyli miejsca, w którym pracujemy, kierujemy także na polski i zagraniczny rynek produkty, takie jak: płytki ceramiczne, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe, podłogi a także kabiny prysznicowe oraz umywalki, brodziki i akcesoria do  łazienki. Cały dostępny asortyment jest jednak o wiele szerszy. Cechuje nas ogromne doświadczenie, gdyż działamy z pasją już od 1994 roku. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia informacji na temat naszego asortymentu, a także do dokonywania zakupów.

Co oferujemy?

Otrzymasz u nas artykuły z dziedzin, takich jak między innymi:

 • płytki i armatura,
 • podłogi i panele podłogowe,
 • drzwi,
 • tynki i farby,
 • chemia budowlana,
 • docieplenia,
 • ogrodzenia i bramy,
 • kostka brukowa,
 • fundamenty,
 • ściany,
 • dachy,
 • okna

Bez problemu zatem zaopatrzysz się na przykład w płytki różnego formatu, baterie kuchenne, wanny, panele i różnego rodzaju meble łazienkowe niezbędne w domach i mieszkaniach prywatnych oraz firmach, a także instytucjach. Kompleksowe rozwiązania łazienkowe to między innymi płytki podłogowe oraz ścienne i panele winylowe. Rozwiązania ceramiczne, jakie możemy Ci zaoferować to między innymi produkty marki Cermika Tubądzin. Stawiamy bowiem wyłącznie na sprawdzonych w branży producentów.

Drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne

W naszej ofercie odnajdziesz między innymi wysokiej klasy:

 • drzwi wewnętrzne,
 • drzwi zewnętrzne,
 • drzwi wejściowe,
 • drzwi przeszklone,

Chodzi tutaj o produkty renomowanych marek, takich jak choćby: PORTA, Pol Skone, DRE, VASCO, ERKADO, KMT oraz Gerda. Wszystkie drewniane, a także wykonane z innych tworzyw produkty są zatem sygnowane logiem uznanych w branży producentów. Z nami masz pewność, że rezultaty remontu będą cieszyć Cię przez wiele lat.

Materiały budowlane

EURO-PŁYTA Nowy Tomyśl – ceny

Jako uznany dostawca materiałów remontowo-budowlanych w okolicy, stale dbamy o to, by nasze ceny były na odpowiednim poziomie. Analizujemy rynkowe trendy i śledzimy ruchy konkurencji, dzięki czemu każdego dnia możemy zaproponować Ci niezwykle atrakcyjne warunki cenowe.

Dlaczego nasza oferta?

Przede wszystkim gwarantujemy Ci bardzo szeroki wybór. W związku z tym bez względu na to, czy interesują Cię na przykład podłogi Quickstep, panele Swiss Krono (Kronopol), systemy podtynkowe WC, płytki łazienkowe czy też inne produkty niezbędne do urządzenia domu lub mieszkania, nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. W każdej kategorii produktów masz też do czynienia z ogromną liczbą wariantów. W związku z tym to od Ciebie zależy, czy na przykład wybierzesz płytki o szerokości 60 cm, czy też jeszcze inny rozmiar. Za każdym razem masz również możliwość skorzystania z naszego wsparcia. Jeżeli dla przykładu nie wiesz, czy lepszy będzie w przypadku Twojej budowy wariant X, czy też wariant Y danego produktu, wskażemy Ci lepsze rozwiązanie. Nasz salon sprzedaży jest dostępny w mieście Nowy Tomyśl. Serdecznie zapraszamy!

Przed wysłanie wiadomości, konieczne jest wyrażenie zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (zwany dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.), moich danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu dalszego kontaktu z Euro Płyta Sp.J. i otrzymania informacji handlowej dot. Złożonego zapytania dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.,"

Administratorem danych osobowych przekazanych w ramach transakcji zakupu towaru/usługi w Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. jest Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.) z siedzibą w Nowym Tomyślu 64-300, ul. Kolejowa 16, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000094909, REGON: 630199117, NIP: 788002236 7 reprezentowana przez: Mateusza Paszkowskiego.
Więcej informacji dot. Administratora i zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w „Regulaminie korzystania, Polityce prywatności i plików cookies na stronie www.europlyta.pl" pod linkiem: Polityka prywatności