Firmowa stolarnia : cięcie i oklejanie

Usługi stolarskie

Cięcie i oklejanie

STOLARNIA

Wyślij zapytanie

HURT

Dział sprzedaży

Wyślij zapytanie

Oferujemy usługi stolarskie:

komputerowy rozrys płyt
– cięcie płyt 
– cięcie blatów kuchennych / roboczych
– oklejanie krawędzi 
obrzeża abs w najwyższej jakości
transport na wyznaczone miejsce

Do tej pory wykonaliśmy ok.2.500.000 miliona mb usług cięcia i oklejania


 

KLIKNIJ I POBIERZ FORMULARZ – zamówienia cięcia płyt i blatów (.PDF)W ofercie posiadamy również :
– systemy do drzwi przesuwnych, składanych i rozwieranych
– akcesoria / okucia / systemy szuflad do mebli
– blaty kuchenne / robocze

EURO-PŁYTA : mebel na wymiar!

Doskonała jakość materiałów oraz profesjonalne wykonanie to jedne z naszych głównych założeń, jakie towarzyszą nam od początku naszej działalności. Jedyne, co się zmienia to trendy i możliwości, których jest coraz więcej, a naszym zadaniem jest je wykorzystać w sposób maksymalny. Nie chcemy, aby coś umknęło naszej uwadze, dlatego oprócz tego, że oferujemy usługi meblowe, to również śledzimy to, co dzieje się na rynku meblowym i wnętrzarskim. Chcemy, aby klient otrzymywał od nas zawsze to, czego oczekuje, a jeśli tylko to możliwe, to nawet więcej.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, aby pokazać im, jak wiele znaczą dla nas ich potrzeby. Nasza firma posiada profesjonalne maszyny do obróbki płyt meblowych, dzięki którym możemy wykonywać cięcia prostolinijne oraz okleinowanie krawędzi . Sterowana komputerowo pilarka HOLZMA to gwarancja precyzyjnego cięcia. Okleiniarka BRANDT z wstępnym frezowaniem to nasze narzędzie pracy przy oklejaniu krawędzi. Świadomość tego, że to odpowiednie narzędzie jest w dużej mierze odpowiedzialne za efekt końcowy, pozwala nam wybierać takie maszyny, które są uważane za jedne z najlepszych na rynku.

Nie zwalniamy tempa i nieustannie rozbudowujemy nasz park maszynowy. Nasz zespół to wykwalifikowana kadra, która jest ukierunkowana na podejmowanie wyzwań oraz realizację najbardziej wymagających projektów.

Szeroka gama kolorów i wzorów, wysoka jakość materiałów w atrakcyjnych cenach.

 

Przed wysłanie wiadomości, konieczne jest wyrażenie zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (zwany dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.), moich danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu dalszego kontaktu z Euro Płyta Sp.J. i otrzymania informacji handlowej dot. Złożonego zapytania dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.,"

Administratorem danych osobowych przekazanych w ramach transakcji zakupu towaru/usługi w Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. jest Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.) z siedzibą w Nowym Tomyślu 64-300, ul. Kolejowa 16, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000094909, REGON: 630199117, NIP: 788002236 7 reprezentowana przez: Mateusza Paszkowskiego.
Więcej informacji dot. Administratora i zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w „Regulaminie korzystania, Polityce prywatności i plików cookies na stronie www.europlyta.pl" pod linkiem: Polityka prywatności