Obrzeża Schilsner

Obrzeża

Oferujemy

Obrzeża marki  : Schilsner, Rehau, Polkemic, Hranipex
Obrzeża fornirowane :
23 x 0,6mm , 23 x 0,9mm , 23 x 2,0mm , 43 x 0,6mm , 43 x 2,0mm

Schilsner to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo produkcyjne; to firma łącząca nowoczesność z tradycją.

Obrzeża meblowe
Czołowy producent obrzeży meblowych ABS, kolorystyka obrzeży Schilsner jest doskonale dobrana do płyt meblowych firmy Swiss Krono (KRONOPOL Żary)

Jakość
Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań oraz stałe poszerzanie oferty to przejaw dbałości o zaspokojenie wszystkich wymagań klientów. Firma Schilsner dysponuje nowoczesnymi i niezwykle precyzyjnymi liniami technologicznymi, powalającymi znacznie skracać czas realizacji zamówień.

Proces produkcyjnyjest poddawany wnikliwej kontroli na każdym etapie powstawania obrzeża.

Gwarancja
Schilsner zapewnia powtarzalność kolorów i wzorów we wszystkich partiach produkcji. Schilsner gwarantuje najlepszy serwis w kraju. Nasza domeną jest terminowość dostaw, krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia, oraz rzetelna informacja dotycząca dostępności naszych produktów.

Struktury obrzeży

MT/VL – mat
SM – struktura gładka
PE – struktura perlista
WG – wierna struktura drewna
SE – struktura jesionu
BS – struktura biurowa
MX – matrix
SW – struktura synchroniczna wiąz
SD – struktura synchroniczna dąb
OW – struktura One World
CL – struktura synchro Lambrusco
CH – struktura synchro hikory

Zapewniamy szeroki wybór obrzeży w rozmiarach:
22/05, 22/08, 22/2, 28/2, 32/2, 43/08, 43/2, 65/2

 Obrzeża ABS są produkowane w technologii jumborolki o szerokości 350 mm dzięki czemu możemy dostarczyć naszemu klientowi niemal każdy rozmiar produktu. Grubość obrzeża może być dowolnie regulowana między 0,4 mm a 3 mm.
Ze względu na zapotrzebowanie rynku wprowadziliśmy standardy produkcji:
– grubość: 0,5 mm, 0,8 mm, 2 mm, na indywidualne zamówienie jest możliwość wyprodukowania innych rozmiarów w zależności od potrzeb.
– szerokość: 22 mm, 28 mm, 32 mm, 43 mm, 65 mm, na indywidualne zamówienie jest możliwość rozcięcia obrzeży na 19 mm, i 36 mm.

 

Przed wysłanie wiadomości, konieczne jest wyrażenie zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (zwany dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.), moich danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu dalszego kontaktu z Euro Płyta Sp.J. i otrzymania informacji handlowej dot. Złożonego zapytania dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.,"

Administratorem danych osobowych przekazanych w ramach transakcji zakupu towaru/usługi w Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. jest Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.) z siedzibą w Nowym Tomyślu 64-300, ul. Kolejowa 16, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000094909, REGON: 630199117, NIP: 788002236 7 reprezentowana przez: Mateusza Paszkowskiego.
Więcej informacji dot. Administratora i zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w „Regulaminie korzystania, Polityce prywatności i plików cookies na stronie www.europlyta.pl" pod linkiem: Polityka prywatności