Chemia meblowa SCHILSNER

Chemia

DETAL

Dział sprzedaży

Wyślij zapytanie

Oferujemy

Chemie meblową marki : Schilsner, Hranipex, Bapco, Spray Kon 


Meble wraz z upływem czasu tracą swój pierwotny wygląd. Odpowiednia konserwacja i dbałość i materiał z wykorzystaniem właściwych impregnatów i środków pozwoli Ci zachować nie tylko ich estetyczny wygląd, ale również zapewni im trwałość i zwiększy ich odporność na uszkodzenia. W naszej ofercie dostępna jest chemia meblowa do pielęgnacji drewna, tworzyw sztucznych i różnego rodzaju płyt.

Przed wysłanie wiadomości, konieczne jest wyrażenie zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (zwany dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.), moich danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu dalszego kontaktu z Euro Płyta Sp.J. i otrzymania informacji handlowej dot. Złożonego zapytania dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.,"

Administratorem danych osobowych przekazanych w ramach transakcji zakupu towaru/usługi w Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. jest Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k. (dalej: Euro-Płyta sp. z o.o. sp.k.) z siedzibą w Nowym Tomyślu 64-300, ul. Kolejowa 16, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000094909, REGON: 630199117, NIP: 788002236 7 reprezentowana przez: Mateusza Paszkowskiego.
Więcej informacji dot. Administratora i zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w „Regulaminie korzystania, Polityce prywatności i plików cookies na stronie www.europlyta.pl" pod linkiem: Polityka prywatności